Śmiertelny wypadek na DK-48 - Aktualności - KPP Ryki

Aktualności

Śmiertelny wypadek na DK-48

Data publikacji 06.06.2018

Policjanci z Ryk ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na DK-48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do tragicznego w skutkach  wypadku drogowego doszło wczoraj po godz. 16:00 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Podlodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, 70-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem dostawczym marki Ford. Następnie ford dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca volkswagena. Kierujący samochodem dostawczym był  trzeźwy. Wraz z pasażerką samochodu osobowego z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Przez kilka godzin droga krajowa były zablokowana. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

R.W.