Piknik rodzinny w Swatach - Aktualności - KPP Ryki

Aktualności

Piknik rodzinny w Swatach

Data publikacji 11.06.2018

Policjanci ryckiej komendy nie zmarnują żadnej okazji, aby zaprezentować swoją pracę. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestniczyli w pikniku rodzinnym organizowanym z okazji Dnia Dziecka w Swatach. W trakcie imprezy można było obejrzeć sprzęt, którym posługują się stróże prawa, oznakować rower. Była także okazja usiąść za kierownicą radiowozu.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych policjanci ryckiej komendy nie marnują żadnej okazji, aby zaprezentować swoją pracę oraz przekazać podstawowe zasady bezpieczeństwa. W związku z tym wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka organizowanym przez Radę Rodziców przy Zespole Placówek Oświatowych w Swatach. Festyn z okazji tego święta odbył się na boisku w Swatach. Nie mogło na nim zabraknąć ryckich policjantów, którzy skorzystali z zaproszenia i chętnie włączyli się w tą inicjatywę.

W trakcie spotkania dzieci zapoznały się bliżej z pracą funkcjonariuszy, którzy przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa zachowania się na drodze oraz nad wodą w związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym. Dzieci obejrzały sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się radiowóz, za kierownicą, którego chciało usiąść każde dziecko.