Aktualności

Policjant z Ryk wziął udział w rajdzie sztafetowym po Polsce – „Mundur na rowerze 2018”.

Data publikacji 26.06.2018

Wczoraj policjant z Komendy Powiatowej Policji w Rykach wziął udział w rajdzie sztafetowym po Polsce – „Mundur na rowerze 218”. Organizatorem rajdu jest Grupa „Mundur na rowerze. Mundurowi Mundurowym”, a jego celem promowanie aktywności sportowej w środowisku służb mundurowych oraz zachęcenie innych do pomocy w zbiórce funduszy na leczenie i rehabilitację Arkadiusza Dąbrowskiego i Marcina Miniaka z Łodzi.

Wczoraj o godz. 14.00 spod Komendy Powiatowej Policji w Rykach ruszył kolejny etap rajdu sztafetowego po Polsce – „Mundur na rowerze 218”. Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Rykach asp. Radosław Żmuda wziął udział w etapie rajdu na odcinku Ryki ul. Dolna 2 – Garwolin ul. Targowa 2A. Rajd rozpoczął się w dniu 22 maja 2018r. w Białymstoku, a jego zakończenie nastąpi w dniu 30 czerwca 2018r. w Łodzi. Celem promowanie aktywności sportowej w środowisku służb mundurowych oraz zachęcenie innych do pomocy w zbiórce funduszy na leczenie i rehabilitację Arkadiusza Dąbrowskiego i Marcina Miniaka z Łodzi.

            Patronatem honorowym sztafetę rowerową „Mundur na rowerze. Mundurowi Mundurowym” objął Komendant Główny Policji nadinspektor dr Jarosław Szymczyk.