Ryki: Śmiertelny wypadek w Dęblinie - Aktualności - KPP Ryki

Aktualności

Ryki: Śmiertelny wypadek w Dęblinie

Data publikacji 20.10.2018

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło dzisiaj w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek z niewyjaśnionych przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot i dachował. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 8:25 na ul. Michalinowskiej w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-latek kierujący samochodem marki Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Niestety w wyniku zdarzenia 23-latek z Dęblina poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratura na miejscu wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

K.K.