Ryki: Policjanci zabezpieczyli narkotyki i automaty do gier hazardowych - Aktualności - KPP Ryki

Aktualności

Ryki: Policjanci zabezpieczyli narkotyki i automaty do gier hazardowych

Data publikacji 26.10.2018

Policjanci z Ryk zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany i niespełna 15 gramów amfetaminy. Narkotyki ujawnili w trakcie przeszukania pomieszczeń jednej z firm w Rykach. Dodatkowo w pomieszczeniach policjanci ujawnili cztery automaty do gier hazardowych. Do sprawy został zatrzymany 31-latek. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Rykach. Policjanci posiadali informacje, że mieszkaniec Ryk może posiadać środki odurzające. 31-letni mężczyzna był bardzo zdziwiony wizytą policjantów. W jednym z pomieszczeń jego firmy funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę o wadze ponad 20 gramów i blisko 15 gramów amfetaminy. Dodatkowo  w pomieszczeniach policjanci ujawnili cztery automaty do gier hazardowych. Mężczyzna trafił na komendę.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja.

R.W.